OLT-89/6 - Kompresor bezolejový
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Kompresory Comprecise jsou výkonná a kvalitní zařízení, při jejichž výrobě je uplatňován systém řízení kvality ISO 9001. Každý kompresor je před expedicí testován na zkušební stolici. Výběr kompresoru je především ovlivněn požadovaným množstvím odebíraného vzduchu a pracovním tlakem připojeného spotřebiče.
TICHÝ přenosný bezolejový kompresor určený pro :
Servisní práce - Vyfukování nečistot z počítačů, elektrického vedení
Domácí práce - Plnění míčů, pneumatik, sponkování, nástřik airbrush
Technická data:
| Příkon | 500 W |
| Otáčky | 1400 /min. |
| Objem vzdušníku | 6 l |
| Max.tlak | 8 bar |
| Nasávané množství vzduchu | 115 l/min. |
| Dodávané množství vzduchu | 89 l/min. |
| Napětí | 230 V / 50 Hz |
| Průměr pístů | 63,7 mm |
| Počet pístů | 2 ks |
| Rozměr stroje | 410 x 180 x 470 mm |
| Hladina hluku | 46 db |
| Počet výstupů na vzduch | 1 |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 13.5 kg |
| Čistá váha | 13.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














