Odlučovač kondenzátu 1/2" Aircraft ACKL 0155B
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Odlučovač kondenzátu 1/2" Aircraft ACKL 0155B
Pro vysoce účinné odlučování většího množství kondenzátu ze systému se stlačeným vzduchem.
- Montáž mezi kompresor a tlakovou nádobu
- Kryt filtru z eloxovaného hliníku
- Odlučování kondenzátu (voda, olej) a nečistot pomocí odstředivého zrychlení stlačeného vzduchu
- Kondenzát je z odloučen pomocí plováku
- Včetně vypouštěče kondenzátu AOK 20 B
- Lze také vybavit elektronickým odvaděčem kondenzátu
Opravné faktory pro odlučovač kondenzátu a filtry ACKL, AFF, ASF, ANF a AAF
*Při odlišném provozním tlaku vynásobte prosím uvedený objemový proud opravným faktorem viz. obrázek
Parametry
| Max. provozní tlak | 16 bar |
| Model | Aircraft ACKL 0155B |
| Celková šířka | 88 mm |
| Celková výška | 247 mm |
| Distribuce | CZ |
| Objemový proud max. | (při 7 bar) 155 m³/h | 2557 l/min |
| Přípojka vzduchu | 1/2 “ |
Zatím žádné příspěvky














