UMC 425 Křovinořez s dělenou hřídelí (Versatool)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

| Typ motoru: | 4-taktní s rozvodem OHC |
| Zdvihový objem: | 25 cm3 |
| Model motoru: | GX 25 |
| Jmenovitý výkon motoru: | 0,72 / 7000 kW/min-1 |
| Objem palivové nádrže: | 0,58 L |
| Objem olejové náplně: | 0,08 L |
| Typ přenosu síly: | Antivibrační odstředivá spojka |
| Typ náhonu: | Pevná hřídel |
| Typ ovládací rukojeti: | Oblouková rukojeť |
| Pracovní nástroje: | viz.přehled nástavců |
| Postroj: | Jednoramenní popruh |
| Rozměry stroje (L x Š x V): | 1133 x 310 x 245 mm |
| Suchá hmotnost: | 5,6 kg |
| Další vybavení: | Inovativní systém napojení pracovního nástroje |
Zatím žádné příspěvky















