Kufr Bosch XL-BOXX - materiál ABS, 607x395x179mm (1600A0259V)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Kufr Bosch XL-BOXX
- Lze rozšířit o L-BOXX/L-case díky zásuvné funkci a kompatibilitě se Sortimo systémem pro instalaci do vozidla Naprostá flexibilita díky individuální možnosti konfigurace a možnosti pro další úložný prostor na vnějších stranách · bezpečný zamykací mechanismus a odolné provedení poskytují optimální ochranu při přepravě a skladování.
- Tento text byl přeložen strojově.
Technické údaje:
| Zatížitelnost (max.) | 25 kg |
|---|---|
| Materiál | ABS |
| Použití | 0 |
| Šířka | 607 mm |
| V | 179 mm |
| Délka | 395 mm |
| Vnitřní šířka | 570 mm |
| Vnitřní výška | 133 mm |
| Vnitřní délka | 347 mm |
| Rozm. | (d x š x v) 395 x 607 x 179 mm |
| Hmotnost | 3.2 kg |
Zatím žádné příspěvky















