Křížový liniový svislý laser KLL 2-20 + teleskopická opěra obj.č. 690930000
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu Křížový liniový svislý laser KLL 2-20 + teleskopická opěra 690930000 METABO
Křížový liniový svislý laser KLL 2-20 + teleskopická opěra.
- Ideální pro horizontální a vertikální vyrovnání. Rychlé a přesné určení kolmic, popř. vyznačení. Pro práci přímo na laserových liniích.
- Flexibilně použitelný díky různým možnostem upevnění.
- Šikovný, robustní stroj s krytem odolným vůči nárazům a měkkým pláštěm rukojeti
- Samonivelační díky kyvadlové technologii
- Ochranná a transportní funkce: laser v rámu U 360° otočný k ochraně laserové optiky a kyvadla
- Variabilní použití laseru: na podlaze, namontovaný na stativu, s magnetem na kovu nebo upevněný kovovými oky
- Energeticky úsporné zapínání a vypínání jednotlivých laserových linií
- Rozsah dodávky: Pouzdro na opasek, baterie AA 1,5 V (LR06), kovový držák (konzole), cílová deska (terčík s magnetem)
| Viditelnost laseru v interiéru | 20 m |
|---|---|
| Přesnost nivelace | + - 0,3 mm/m |
| Rozsah nivelace | + - 4,50 |
| Doba provozu na jedno nabití baterie | 20 h |
| Hmotnost (s bateriemi) | 0,54 kg |
Zatím žádné příspěvky














