METRON 60 BTI laserový dálkoměr
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Výhody METRON 60 BTI
- Rozhraní Bluetooth pro použití aplikace SOLA Measures
- Funkce "Sdílení" pro rychlé zasílání výsledků měření
- Snímač sklonu pro nivelaci a měření úhlů
- Třířádkový podsvícený displej
- Výklopná koncovka pro měření od vnější hrany
- Funkce malování - automatický výpočet plochy stěn
Aplikace METRON 60 BTI
- Měření délky
- Měření plochy
- Měření objemu
- Měření minima / maxima
- Trvalé měření
- Nepřímé měření 3 bodů
- Nepřímé měření 2 bodů
- Přičítání / odečítání
- Automatické měření délky
- Funkce malování
Technická Data
| Název výrobku | Laserové dálkoměry |
| Rozměry | 119 x 46 x 28 mm |
| Tolerance měření | ±1,50 mm |
| Provozní teplota | 0 až +40 °C |
| Upevnění stativu | 1/4" |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Napájení | Lithium-iontový akumulátor 3,7 V (850 mAh) |
| Doba provozu (při 20 °C) | 5000 měření |
| Laserová třída | 2, DIN EN 60825-1 : 2007-10 |
| Výstupní výkon | < 1,0 mW |
| Vlnová délka | 635 nm |
| Skladovací teplota | -20 °C až +60 °C |
| Dosah | 0,05 - 60 m |
Příslušenství zahrnuté v dodávce
- Pouzdro na opasek pro laserový dálkoměr METRON 60 BT
- Nabíjecí datový kabel pro laserový dálkoměr METRON 60 BT
- Poutko na ruku pro laserový dálkoměr METRON
- Lithium-iontový akumulátor 3,7 V (850 mAh)
Zatím žádné příspěvky















