Vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II pr. 12 (550/600mm)
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vrták SDS-plus Nemesis 2
- 4-břitý vrták SDS-plus Nemesis 2 je nejnovější model vrtáku od společnosti Makita
- Tento model je vybaven kvalitními čepelemi, které jsou vyrobeny z tvrzené oceli, aby poskytovaly maximální hloubku a rychlost vrtání s minimálním poškozením materiálu
Parametry
| Použití vrtáku | železobeton, zdivo, kámen, cihla, beton |
| Typ vrtáku | spirálovitý, příklepový |
| Průměr vrtáku | 12 mm |
| Pracovní délka vrtáku | 550 mm |
| Celková délka vrtáku | 600 mm |
| Typ upnutí | SDS Plus |
| Počet | 1 ks |
*Ilustrační obrázek, může se lišit od originálního produktu.
Zatím žádné příspěvky














