Reverzní vibrační deska NTC VDR 32
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Reverzní vibrační deska NTC VDR 32
Výkonná hutnící vibrační deska, vhodná především pro hutnění zemin. Alternativně lze použít i pro hutnění živičných povrchů nebo zámkové dlažby (především reverzní desky do 250kg).
- moderní design
- vysoký hutnící účinek
- ochranný rám
- robustní konstrukce
- odtlumení rukojeti proti vibracím
- páčka plynu zabudovaná do ramene ovládání
- plynulé nastavení směru a rychlosti pojezdu
- hydraulické ovládání pojezdu
- systém automatického odvzdušňování a nastavování hydraulického okruhu
Parametry
| Hmotnost vibrační desky | 210 kg |
| Model | NTC VDR 32 |
| Motor | HONDA |
| Odstředivá síla desky | 32 kN |
| Rychlost vibrační desky | 22 m/min |
| Výkon | 4,1 kW |
| Výška | 1130 mm |
| Distribuce | CZ |
| Dotaz | 1 |
| Frekvence | 90 Hz |
| Max. stoupavost | 30% |
| Otáčky motoru | 1/3600/min |
| Palivo | benzín |
| Rozměry hutnící desky | 500 x 750 mm |
| Startování | ruční |
| Typ motoru | GX 200 |
Zatím žádné příspěvky














