Reverzní vibrační deska NTC VDR 63 HE
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Reverzní vibrační deska NTC VDR 63 HE
Výkonná hutnící vibrační deska, vhodná především pro hutnění zemin. Alternativně lze použít i pro hutnění živičných povrchů nebo zámkové dlažby (především reverzní desky do 250kg).
- moderní design
- vysoký hutnící účinek
- ochranný rám
- robustní konstrukce
- odtlumení rukojeti proti vibracím
- páčka plynu zabudovaná do ramene ovládání
- plynulé nastavení směru a rychlosti pojezdu
- hydraulické ovládání pojezdu
- systém automatického odvzdušňování a nastavování hydraulického okruhu
Parametry
| Hmotnost vibrační desky | 460 kg |
| Model | NTC VDR 63 HE |
| Motor | HATZ |
| Odstředivá síla desky | 63 kN |
| Rychlost vibrační desky | 20 m/min |
| Výkon | 8,1 kW |
| Distribuce | CZ |
| Dotaz | 1 |
| Frekvence | 70 Hz |
| Šíře hutnící desky | 750 mm |
| Startování | Elektrické |
| Typ motoru | 1D50 |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky














