Makita D-73003 pilový kotouč na hliník 260x30x70T TCT
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- vhodný pro řezání hliníku
Vlastnosti produktu:
- Průměr: 260 mm
- Průměr otvoru: 30 mm
- Počet zubů: 70
Specifikace
| Parametry | |
| Průměr kotouče | 260 x 30 mm |
| Použití dle materiálu | hliník, kov |
| Počet zubů | 70 |
| Diamantový | NE |
| Řezání | suché |
| Vnější průměr kotouče | 260 mm |
| Průměr otvoru | 30 mm |
*ilustrační foto
Zatím žádné příspěvky














