Pilový kotouč dřevo 190X24T/48T 2ks 4932479574
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Vrstva PTFE: chladnější řezání, nepřilnavost, rychlejší řezy. Chrání před korozí a hromaděním pryskyřice.
- Laserové vibrační štěrbiny: Nízké vibrace a zvýšená přesnost. Sloty jsou vyplněny polyuretanem a působí jako tlumiče nárazů tím, že izolují zuby od vibrací.
- Vysoce kvalitní laserem řezaná ocel: Zaručená přesnost.
- Prémiový karbid wolframu plněný kobaltem: Ostré a čisté řezy.
- *Thin Kerf: optimalizace pro akumulátorové nářadí, extra tenká šířka řezu
- * Všechny druhy dřeva: Měkké / tvrdé dřevo, překližka, laminovaná dřevotříska, melamin, MDF
- ** Standardní čepele bez vrstvy PTFE a vibračních slotů
PARAMETRY
| ČISTÝ ŘEZ | ✔ |
| MNOŽSTVÍ V BALÍKU | 2 |
| OBSAHUJE | 1 x 190x30x24 zubů, rychlořezný kotouč na dřevo (4932471300) + 1 x 190x30x48 zubů, kotouč na dřevo pro čistý řez (4932471380) |
| POČET ZUBŮ | 24T/48T |
| POPIS PRODUKTU | Řezné kotouče pro okružní pily |
| PRŮMĚR HŘÍDELE | 30 mm |
| PRŮMĚR KOTOUČE | 190 mm |
| ŠÍŘKA ŘEZU [KOTOUČ] | 1 mm |
| TVAR ZUBŮ | ATB/ATB |
| ÚHEL HÁČKU | 15 ° |
| VŠECHNY TYPY DŘEVA | ✔ |
DOKUMENTY
Zatím žádné příspěvky














