Pilový kotouč dřevo 216 x 48T/60T-2ks 4932479575
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
POPIS PRODUKTU
- Vrstva PTFE: Chladnější řezání, nepřilnává pro rychlejší řezy. Chrání před korozí a hromaděním pryskyřice.
- Laserové vibrační štěrbiny: Nízké vibrace a zvýšená přesnost. Sloty jsou vyplněny polyuretanem a působí jako tlumiče nárazů tím, že izolují zuby od vibrací.
- Vysoce kvalitní laserem řezaná ocel: Zaručená přesnost.
- Prémiový karbid wolframu naplněný kobaltem: Ostré a čisté řezy.
PARAMETRY
| ČISTÝ ŘEZ | ✔ |
| MNOŽSTVÍ V BALÍKU | 2 |
| OBSAHUJE | 1 x 216x30x48 zubů, rychlořezný kotouč na dřevo (4932471316) + 1 x 216x30x60 zubů, kotouč na dřevo pro čistý řez (4932471317) |
| POČET ZUBŮ | 48/60 |
| POPIS PRODUKTU | Řezné kotouče k pokosovým pilám |
| PRŮMĚR HŘÍDELE | 30 mm |
| PRŮMĚR KOTOUČE | 216 mm |
| ŠÍŘKA ŘEZU [KOTOUČ] | 2 mm |
| TVAR ZUBŮ | ATB/ATB |
| ÚHEL HÁČKU | -5 ° |
| VŠECHNY TYPY DŘEVA | ✔ |
Zatím žádné příspěvky














