Pilový kotouč dřevo 216X30X2.4X48ATB NEG. 4932471316
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
POPIS PRODUKTU
- Vrstva PTFE: Chladnější řezání, nepřilnává pro rychlejší řezy. Chrání před korozí a hromaděním pryskyřice.
- Laserové vibrační štěrbiny: Nízké vibrace a zvýšená přesnost. Sloty jsou vyplněny polyuretanem a působí jako tlumiče nárazů tím, že izolují zuby od vibrací.
- Vysoce kvalitní laserem řezaná ocel: Zaručená přesnost.
- Prémiový karbid wolframu naplněný kobaltem: Ostré a čisté řezy.
PARAMETRY
| MNOŽSTVÍ V BALÍKU | 1 |
| POČET ZUBŮ | 48 |
| POPIS PRODUKTU | Řezné kotouče k pokosovým pilám |
| PRŮMĚR HŘÍDELE | 30 mm |
| PRŮMĚR KOTOUČE | 216 mm |
| ŠÍŘKA ŘEZU [KOTOUČ] | 2 mm |
| TVAR ZUBŮ | ATB |
| ÚHEL HÁČKU | -5 ° |
| VŠECHNY TYPY DŘEVA | ✔ |
Zatím žádné příspěvky














