Pilový kotouč na čisté příčné řezy bez otřepů do masivního dřeva a na desky s povrchovou úpravou nebo dýhované desky pro pily Festool KS 120, KS 88 (Festool HW 260x2,5x30 W80) - 260x2.5x30mm, 80 zubů, kód: 494605
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Pilový kotouč Festool HW 260x2,5x30 W80 - 260x2.5x30mm, 80z
- pro KS 120, KS 88
- Pro čisté příčné řezy bez otřepů do masivního dřeva a na desky s povrchovou úpravou nebo dýhované desky
Technické údaje
| Průměr | 260 mm |
| Šířka řezu / tloušťka kotouče | 2.5 mm |
| Ø otvoru | 30 mm |
| Počet zubů | 80 |
| Úhel čela | -5 ° |
| Tvar zub | W |
Zatím žádné příspěvky














