Pilový kotouč na dřevo Makita B-08654 MAKBLADE PLUS, 260x30mm, 40 zubů, do pokosové a stolní pily
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
PRO POKOSOVÉ STOLNÍ a PONORNÉ PILY
- Tvrzený a vyztužený kotouč absorbuje rázy a zůstává plochý a rovný.
- Přesný a ostrý kotouč s dlouhou životností.
- Úzká řezná spára s menším množstvím odpadu a nízkým vodicím tlakem.
| Průměr obvodový | 260 mm |
| Průměr vrtání | 30 mm |
| Počet zubů | 40 |
| Tloušťka zubu | 2,3 mm |
| Tloušťka kotouče | 1,8 mm |
| Úhel zubu | 5º |
| Maximální počet otáček | 5870 |
| Určeno pro materiál | dřevo |
Zatím žádné příspěvky














