Pilový kotouč na hliníkové desky a profily a dále tvrdé plasty a plasty vyztužené vlákny pro pily Festool KS 120 a KS 88 (Festool HW 260x2,4x30 TF68) - 260x2.4x30mm, 68 zubů, kód: 494607
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |

Pilový kotouč Festool HW 260x2,4x30 TF68 - 260x2.4x30mm, 68z
- pro KS 120, KS 88
- Na hliníkové desky a profily a dále tvrdé plasty a plasty vyztužené vlákny
Technické údaje:
| Průměr | 260 mm |
| Šířka řezu / tloušťka kotouče | 2.4 mm |
| Ø otvoru | 30 mm |
| Počet zubů | 68 |
| Úhel čela | 0 ° |
| Tvar zub | TF |
Zatím žádné příspěvky














