Pilový kotouč na zpracování laminátových podlah a minerálních materiálů pro pily Festool KS 120, KS 88 (Festool HW 260x2,5x30 WZ/FA64) - 260x2.5x30mm, 64 zubů, kód: 494606
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Pilový kotouč Festool HW 260x2,5x30 WZ/FA64 - 260x2.5x30mm, 64z
- pro KS 120, KS 88
- Pro zpracování laminátových podlah a minerálních materiálů
Technické údaje:
| Průměr | 260 mm |
| Šířka řezu / tloušťka kotouče | 2.5 mm |
| Ø otvoru | 30 mm |
| Počet zubů | 64 |
| Úhel čela | -5 ° |
| Tvar zub | WZ/FA |
Zatím žádné příspěvky















