Univerzální pilový kotouč Festool 260x2,5x30 mm W60 zubů pro pilu Festool KS 120, KS 88 (494604)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Univerzální pilový kotouč pro KS 120, KS 88 Festool 260x2,5x30 W60
- Pro zpracování všech druhů dřeva a dřevěných materiálů a dále desek ze stavebních materiálů a měkkých plastů
- Díky střídavým zubům a střednímu úhlu čela je tento pilový kotouč vhodný jak pro podélné, tak i příčné řezy
Technické údaje
| průměr | 260 mm |
| šířka řezu / tloušťka kotouče | 2,5 mm |
| Ø otvoru | 30 mm |
| počet zubů | 60 |
| tvar zubů | W |
Zatím žádné příspěvky














