JS274 - Přímočará pila 600 W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Základní deska nástrojů vám umožní jasně vidět oblast řezu a její úhel lze upravit tak, aby prováděl zkosení až 45 °.
- Pilový list lze snadno vyměnit bez nářadí.
- Dva pilové listy se dodávají s pilou (pro řezání kovu a dřeva).
Technická data:
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 600 W |
| Otáčky | 800 - 3 000 /min. |
| Prořez kov | 6 mm |
| Prořez dřevo | 65 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 1.7 kg |
| Čistá váha | 1.6 kg |
Zatím žádné příspěvky














