KS801SEK Přímočará pila
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |

| příkon | 550W |
| otáčky | 1500-3000/min |
| sklon řezu | 0-22,5-45° |
| max. prořez dřevo | 85mm |
| max. prořez ocel | 5mm |
| max. prořez hliník | 15mm |
| hmotnost | 2,4kg |
| délka přívodního kabelu | 3m |
Přímočará pila Black&Decker KS801SEK
Univerzální přímočará pila schopná provádět všechny pracovní úkony v domácnosti, řezání dřeva, kovu a plastových materiálů. Funkce plynulého spuštění, rychlé řezání, vyřezávání, šikmé řezy a ponorné řezy.
- Funkce AUTOSELECT®: zvolte projekt a nářadí zvolí správné nastavení, aby bylo dosaženo lepších pracovních výsledků
- Regulace otáček KS801SE zaručuje univerzálnost
- Výměna pilového listu bez použití jiného nářadí
- Možnost odsávání prachu zaručuje čistější řezání
- Pevné dorazy pro šikmé řezy v úhlu 0, 22,5 a 45 stupňů
- Zajišťovací spínač KS801SE zaručuje pohodlné použití při dlouhodobé práci
- Použití předkmitu zaručuje rychlejší řezání
- CS Anti-splinter guard for the ultimate smooth finish
Rozsah dodávky KS801SE
- Pilový list
Zatím žádné příspěvky















