STEB 65 Quick 601030500
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Přímočará pila Metabo STEB 65 Quick
- Výměna pilového plátku Metabo Quick bez použití nářadí
- Oblouková rukojeť s neklouzavým povrchem softgrip
- Elektronika Vario (V) k práci s počtem zdvihů přizpůsobeným řezanému materiálu
- Možnosti odsávání připojením mnohoúčelového vysavače
- Funkce odfukování pilin pro dobrou viditelnost řezu
Rozsah dodávky
kufr
Ochranné sklo
- Šestihranný klíčZobrazený stroj se může podle konfigurace lišit v závislosti na vybavení a technických podrobnostech. Respektujte rozsah dodávky a popis výrobku. Příslušenství je obsaženo, jestliže je uvedeno v rozsahu dodávky.
Parametry
| Délka kabelu | 2,5 m |
| Model | Metabo STEB 65 Quick |
| Počet kmitů | 600 - 3000 min |
| Příkon | 450 W |
| Distribuce | CZ |
| Hloubka řezu ve dřevě | 65 mm |
| Hloubka řezu v oceli | 6 mm |
| Hmotnost | 1,9 kg |
| Max. síla materiálu: neželezné k | 18 mm |
| Výška zdvihu | 18 mm |
| Záruka | 3 roky |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky















