GBH 8-45 D Professional - 1500W, 12.5J, 8.2kg (0611265100)
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vrtací a sekací kladivo SDS-max Bosch GBH 8-45 D Professional
Vysoký výkon 1 500 W a nejvyšší trvanlivost
- Nejvyšší výkon při vrtání a sekání díky motoru 1 500 W a energii jednotlivého příklepu 12,5 J
- Nejvyšší trvanlivost díky robustním součástem
- Automatická aretace spínače pro optimální pohodlí obsluhy při dlouhodobém sekání
- Bezpečnostní spojka pro ochranu uživatele a nářadí
- Plynulý rozběh pro čisté navrtávání
- Regulace otáček pro optimální nastavení podle použití
Technické údaje: Bosch GBH 8-45 D Professional
| Jmenovitý příkon | 1.500 W |
| Rázová energie, max. | 12,5 J |
| Počet příklepů při jmenovitých otáčkách | 1.380 – 2.720 min–1 |
| Jmenovité otáčky | 0 – 305 ot/min |
| Hmotnost | 8,2 kg |
| Upínání nástrojů | SDS-max |
| Rozsah vrtání | |
|---|---|
| Ø vrtání do betonu s vrtáky pro vrtací kladiva | 12 – 45 mm |
| Optimální rozsah použití do betonu s vrtáky pro vrtací kladiva | 20 – 40 mm |
| Ø vrtání do betonu s prorážecími vrtáky | 80 mm |
| Ø vrtání do betonu s dutými vrtacími korunkami | 125 mm |
Funkce
- Constant Electronic
- Řídící elektronika
- Bezpečnostní spojka
Rozsah dodávky: Bosch GBH 8-45 D Professional
| Objednací číslo | 0 611 265 100 |
|---|---|
| Přídavná rukojeť (ET-č. 1 612 025 004) | ![]() |
| Příruční kufr | ![]() |
| Tuba na tuk (ET-č. 1 615 430 010) | ![]() |
| Utěrka na nářadí | ![]() |
Zatím žádné příspěvky
















