H 45 MEY WT
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Parametry: Hikoki H 45 MEY WT
Sekací kladivo Hikoki H 45 MEYHikoki H45MEY: originální pružinový tlumič vibrací, dlouhá životnost, bezúdržbové, stabilní výkon při poklesu napětí, nízké vibrace, konstrukce s dvojitou izolací, tělo z litého hliníku, regulace otáček, nastavení úhlu bitu, velký spínač, kompatibilní s benerátory Engine,
kompaktní, lehký
Bezuhlíkový motor
Antivibrační technologie
| Příkon | 1.500 W |
| Plné zatížení | 1.430 - 2.850 /min |
| Celková délka | 480 mm |
| Hmotnost | 7,3 kg |
| Standardní příslušenství: | přídavná rukojeť, plastový kufr |
Zatím žádné příspěvky














