Kombinované pneumatické kladivo SDS-Max Bosch GBH 12-52 DV Professional - 1700W, 19J, 11.9kg (0 611 266 000)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vrtací a sekací kladivo SDS-max Bosch GBH 12-52 DV Professional
Silné vrtací kladivo od firmy Bosch – s tlumením vibrací Vibration Control
- Nejvyšší výkon při vrtání a sekání díky motoru 1 700 W a energii jednotlivého příklepu 19 J
- Nízké vibrace pouze 8 m/s² při sekání a 10 m/s² při vrtání díky inteligentnímu trojitému systému tlumení vibrací
- Automatická aretace spínače pro optimální pohodlí obsluhy při dlouhodobém sekání
- Dlouhá životnost díky robustním kovovým součástem
- Bezpečnostní spojka pro ochranu uživatele a nářadí
- Plynulý rozběh pro čisté navrtávání
- Regulace otáček pro optimální nastavení podle použití
- Servisní displej pro předběžné upozornění na nutnost výměny uhlíků
Technické údaje: GBH 12-52 DV Professional
| Jmenovitý příkon | 1.700 W |
| Rázová energie, max. | 19 J |
| Počet příklepů při jmenovitých otáčkách | 1.750 – 2.150 min–1 |
| Jmenovité otáčky | 0 – 220 ot/min |
| Hmotnost | 11,9 kg |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 312 mm |
| Upínání nástrojů | SDS-max |
Funkce
- Constant Electronic
- Řídící elektronika
- Bezpečnostní spojka
Rozsah dodávky
| Přídavná rukojeť (ET-č. 1 612 025 004) | ![]() |
| Příruční kufr | ![]() |
| Tuba na tuk (ET-č. 1 615 430 010) | ![]() |
| Utěrka na nářadí | ![]() |
| RP již zahrnutý v ceně zboží : | 31,05 Kč |
Zatím žádné příspěvky
















