DH24PH2WSZ Kombinované kladivo SDS-Plus (730W/2,7J)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technické parametry:
| Příkon | 730 W |
| Max. energie příklepu | 2,7 J |
| Upínání nástrojů | SDS-plus |
| Max. průměr vrtání, dřevo | 32 mm |
| Max. průměr vrtání, beton | 24 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel | 13 mm |
| Otáčky 1. chod (ot/min) | 1050 |
Standardní příslušenství:
kufr, postranní rukojeť, hloubkový doraz
Zatím žádné příspěvky














