DeWALT D25033 Kombinované kladivo SDS Plus 710W, 2.0 J
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu
- Ideální pro vrtání do betonu a zdiva 4-22mm
- Vypnutí otáčení pro lehké sekání do zdiva, kamene a betonu
- Vypnutí přípklepu pro vrtání do dřeva, oceli, atd.
- Bezpečnostní spojka pro aktivní ochranu uživatele a stroje
- Elektronická rychlost a regulace
- Velice dlouhá životnost díky plně synchronizované převodovce
- Maximální ochrana proti prachu prostřednictvím inovativního systému těsnění
- Extrémně kompaktní a robustní konstrukce
Obsah dodávky
- baleno v kartonu
- boční rukojeť
- hloubkový doraz
Technické parametry
| Držák nástrojů | SDS-Plus |
| Energie úderu | 2 J |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 30 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Otáčky naprázdno | 0-1550 ot./min |
| Příkon (W) | 710 W |
| Počet úderů za minutu | 0-5680 ú/min |
| Délka (mm) | 330 |
| Hmotnost (kg) | 2.5 |
| Výrobce | DEWALT |
| Výška mm | 210 |
Zatím žádné příspěvky














