HR2810 Kombinované kladivo 2,8J,800W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Vrtání nebo příklepové vrtání
- 40násobné nastavení sekáče
- Prachotěsné upnutí SDS-Plus
- Nízké vibrace a rychlý postup při vrtání
- Spínací elektronika s chodem doprava/doleva
- Kompaktní konstrukce skříně motoru ve tvaru L pro dobrou manipulaci
- Odolné proti úderům při chodu naprázdno
- Kluzná spojka brání přetížení stroje u zablokovaného nástroje
- Pogumovaná protiskluzová rukojeť
- Transportní kufr
Obsah balení
- Transportní kufr (824789-4)
- Hloubkový doraz (324219-0)
- Boční rukojeť (158057-6)
Technické parametry:
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Počet úderů naprázdno | 0 - 4.500 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu | 2,8 J |
| Vrtací korunka | 80 mm |
| Příkon | 800 W |
| Vrtací výkon (ocel|beton|dřevo průměr) | 13/28/32 mm |
| Upnutí / velikost vrtáku | Upraveno pro nástroje SDS-PLUS |
| Otáčky naprázdno | 0 - 1.100 min-1 |
| Rozměry (d x š x v) | 314 x 89 x 225 mm |
| Hmotnost | 5.4 kg |
Zatím žádné příspěvky















