WX333 - Vrtací kladivo 1250W, 33mm, 5,0J
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vrtací kladiva slouží k přesnému a čistému vrtání do většiny známých stavebních materiálů, dřeva, kovu a plastu dále lze s kladivy nejen sekat, vysekávat ale i dlabat, otloukat omítky a obkladačky. Všechna kladiva umožňují zapojit vrtání bez příklepu, vrtání s příklepem nebo jen příklep bez rotace nástroje. V režimu sekání lze ostří sekáče nastavit do několika poloh, aby bylo možno zvolit optimální polohu pro danou operaci.
Výhody:
- antivibrační rukojeť
- 3 funkce: vrtání, příklepové vrtání a sekání
- skříň převodovky z hořčíkové slitiny
- plynulá regulace otáček
- SDS upínání nástrojů
Příslušenství:
- kufr
- 2ks sekáčů (plochý, špice)
- 3ks vrtáků (8,10,12 mm)
- sklíčidlo s kličkou
- vazelína
- klíč
- prachovka
Technická data:
| Příkon | 1 250 W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 750 /min. |
| Počet úderů | 0 - 3 700 /min. |
| Pracovní energie | 5 J |
| Pr. Vrtání kov/zdivo/dřevo | 13/32/40 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 6.2 kg |
| Čistá váha | 6.1 kg |
Zatím žádné příspěvky














