MAGG Kartáč copatý drát pr. 65 mm - hrníček
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Kartáč copatý drát pr. 65 mm - hrníček
Technická data:
| Poček kusů v balení | 1 |
| Přípustné otáčky | 11000 /min |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.2 kg |
| Čistá váha | 0.2 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 5 / 10 / 7 cm |
Zatím žádné příspěvky














