XT22024 Kartáč hrnkový copy stopka 75m
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 10 |
| Délka | 152 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnost | 0.1800 kg |
Kartáč koncový se používá k odstraňování barvy, rzi, otřepů, zbytků po sváření.
| TECHNICKÉ PARAMETRY: |
| Průměr: 75 mm |
| Max. otáčky: 4500 ot./min |
| Upínání: válcová stopka 6 mm |
O značce XTline
V říjnu 2008 byla značka XTline registrována na evropský trh a představila nářadí pro nejširší použití. Svou kvalitou splňuje požadavky na užití jak v náročném provozu, tak i pro uplatnění u početné skupiny domácích mistrů.
Nářadí XTline vyniká kvalitou užitých materiálů a technologií zpracování. Zátěžové testy prokázaly schopnost každodenního pracovního nasazení, svou ergonomií a líbivým designem si již tato značka našla mnoho příznivců u nás i v zahraničí.
Zatím žádné příspěvky














