HONITON Hlavice nástrčná dvanáctihranná 3/4" | 30 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Hlavice HONITON z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli pro dlouhou životnost. Firma HONITON se na výrobu hlavic a klíčů specializuje již téměř 30 let, dbá na kvalitu a kontrolu každého výrobku.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Velikost | 30 mm |
| Celková délka (L) | L 54 mm |
| Upínání | 3/4" |
| Materiál | Crv 50BV30 |
| Norma | DIN3124 |
Zatím žádné příspěvky














