KDS Náhradní čepele (břity) | 18 mm, 0,5 mm (1bal/10ks)
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Hluboce broušené ostří odlamovacích nožů KDS zaručuje delší životnost a nízký řezný odpor, 2 úhly broušení břitu zvyšují kvalitu řezu, zabraňují vyštípnutí ostří a prodlužují životnost čepele, vysoce kvalitní ocel, široký výběr různých velikostí a typů odlamovacích čepelí.
| Hmotnost | 0.09 kg |
| Délka čepele | 100 mm |
| Šířka čepele | 18 mm |
| Tloušťka čepele | 0,5 mm |
| Balení | 20 |
Zatím žádné příspěvky














