PS-52V - Válečkový stojan
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
PS-52V - Válečkový stojanTechnická data:
| Průměr válce | 52 mm |
| Šířka válce | 130 mm |
| Výška | 580 - 970 mm |
| Nosnost | 900 kg |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 15.4 kg |
| Čistá váha | 14.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














