PWB 600 Pracovní stůl - 834x680mm (0603B05200)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Pracovní stůl Bosch Hobby PWB 600
Mobilní pracovní stůl PWB 600 umožňuje flexibilní a bezpečnou práci. Stůl lze postavit a složit během několika sekund, a to bez použití speciálního nástroje. Robustní pracovní plocha z tvrdého bambusu je opatřená integrovanou odkládací přihrádkou a je vhodná pro mnohostranné použití. PWB 600 je navíc vybavený flexibilními upínacími čelistmi. Domácí kutil tak může bezpečně upevnit jak kruhové, tak i neskladné obrobky.
- Tento mobilní pracovní stůl lze postavit a zase složit bez použití nástrojů během několika sekund
- Robustní pracovní plocha z bambusového dřeva s integrovaným úložným místem je mnohostranně použitelná
- Flexibilními upínacími čelistmi lze bezpečně fixovat i oblé a neskladné obrobky
- Inovativní hliníková konstrukce umožňuje složit pracovní stůl do velmi plochého tvaru. Snadno se tak přenáší a při skladování nezabere mnoho místa
Technické údaje:
| Délka pracovního stolu | 680 mm |
| Výška pracovního stolu | 834 mm |
| Nosnost, max. | 200 kg |
| Hmotnost | 11,6 kg |
| Šířka pracovního stolu | 680 mm |
Zatím žádné příspěvky















