Ponorný pilový list BIM AII 65 APB Wood and Metal 40 x 65 mm Bosch 2608661781
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Ponorný pilový list BIM AII 65 APB Wood and Metal 40 x 65 mm Bosch 2608661781
- AIZ 65 BB
- Ponorný pilový list BIM Wood and Nails
- Řezání dřeva s hřebíky
- Zkrácení dveřní zárubně u podlahy (měkké dřevo, tvrdé dřevo, dýhované desky, laminované desky)
- Ponorné řezy do desek s povrchovou vrstvou (např. výřezy pro polici)
Parametry
| Materiál | BIM |
| Model | 2608661781 |
| Délka mm | 40 mm |
| Distribuce | CZ |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Šířka [mm] | 65 mm |
| Specifikace | 40 x 65 mm |
Zatím žádné příspěvky














