Rotační kartáč miskový, copy, 75mm, do vrtačky, FESTA
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Ocelový rotační kartáč se stopkou pro uchycení do vrtačky. Ocelové kartáče splétané do copů mají široké spektrum využití. Vhodné jsou na čistění různých (nejen kovových) materiálů od barvy, rzi a další.
| Uchycení: | stopka pr. 6 mm (do vrtačky) |
| Typ / tvar kartáče: | miskový |
| Průměr kartáče: | 75 mm |
| Materiál drátu: | ocelový drát stáčený do copů |
| Průměr drátu: | 0,5 mm |
| Délka drátu: | 20 mm |
| Maximální otáčky: | 15000 ot/min |
| Počet segmentů: | 15 |
Zatím žádné příspěvky














