Rozšiřující díl stolu FESTOOL VB 492090
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Rozšiřující díl stolu FESTOOL VB
- S pevně nastavitelnou stupnicí
- Zvětšuje opěrnou plochu o 410 mm
- Hodí se pro typy nářadí: pro CS 50
Parametry
| Délka | 664 mm |
| Model | VB |
| Šířka | 438 mm |
| Distribuce | CZ |
| Max. šířka řezu | podélně 610 mm |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky














