Posuvné měřítko 150
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Posuvné měřítko 150
Technická data:
| Rozsah | 0 - 150 mm |
| Odpočet | 0,02 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.3 kg |
| Čistá váha | 0.3 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 10 / 2 / 17 cm |
Zatím žádné příspěvky














