PPH / Pěnovací nástavec s nádobou Basic 1,350 l/h - 600 l/h 4.112-053.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | není dostupné |
Spolu s naším VehiclePro pěnovým čističem RM 838 sníží nově vyvinutý pěnovací nástavec s nádobou Basic 1 spotřebu čisticího prostředku v budoucnu až o 50 procent. Pěnovací nástavec je konstruován pro vysokotlaké čističe bez funkce Servo Control a s hodinovým průtokem 350 až 600 litrů, přičemž mezi jeho přednosti patří velmi dobrá kvalita pěny, jednoduchá manipulace a kvalitní materiály, jako například mosazné tělo pro dlouhou životnost. Přesné dávkování probíhá třístupňově přes integrovanou záslepku, která také účinně zamezuje neúmyslnému přenastavení. Výhodou stabilní, ergonomické a díky jejímu tvaru mimořádně pevné nádoby na čisticí prostředek je velký plnicí otvor, vícestupňový závit pro rychlou výměnu a další možnost uchopení na krku.
Technické specifikace
| Průtok | 350 – 600 l/h |
| Velikost trysky | 38 |
| Max. tlak | 300 bar |
| Dávkování | 1 / 2 / 4 % |
| Objem nádrže | 1 l |
| Teplota | max. 60 °C |
| Připojovací závit | EASY!Lock |
| Hmotnost včetně obalu | 0.755 kg |
Kompatibilní přístroje
Aktuální produkty
- HD 4/11 C Bp
- HD 4/11 C Bp Pack Plus
- HD 5/11 E Classic
- HD 5/11 EX Plus Classic
- HD 5/11 P Plus
- HD 5/13 C Plus
- HD 5/13 E Classic
- HD 5/13 EX Plus+FR Classic
- HD 5/15 C Plus
- HD 5/15 C Plus + FR Classic
- HD 5/15 CX Plus
- HD 5/15 CX Plus + FR Classic
- HD 5/17 C Plus
- HD 5/17 C Plus + FR čistič
- HD 5/17 CX Plus
- HD 6/13 C Plus
- HD 6/13 CX Plus
- HD 6/15 C
- HD 6/15 C Plus
- HD 6/15 CX Plus
- HD 6/15 M Plus
- HD 6/15 M St
- HD 6/15 MX Plus
- HD 6/15 MXA Plus
- HD 6/15-4 M Classic
- HD 6/15-4 M ST Classic
- HD 6/15-4 MX Plus Classic
- HD 7/11-4 M Classic
- HDS 5/11 U
- HDS 5/11 UX
- HDS 5/13 U
- HDS 5/13 UX
- HDS 5/15 U
- HDS 5/15 U Plus
- HDS 5/15 UX
- HDS 5/15 UX Plus
- HDS 6/14-4 C
- HDS 6/15 C
- HDS 6/15 CXA
- HDS 7/16 C
- HDS 7/16 CXA
Produkty, které se již nevyrábí
- HD 5/12 C Plus
- HD 5/12 CX Plus
- HD 5/13 EX Anniversary edition
- HD 6/15 M Cage Anniversary edition
- HDS 6/14 C
- HDS 6/14 CX
- HDS 6/14-4 CX
Dokumenty
Zatím žádné příspěvky













