Trojná tryska 033 jen pro náhradu
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Manuálně přepínatelná trojitá tryska. Robustní, s dlouhou životností a odolná proti nečistotám. Pohodlné přepínání mezi vysokotlakým paprskem (0°), vysokotlakým plochým paprskem (25°) a nízkotlakým plochým paprskem (40°). U zařízení s injektorem slouží nízkotlaký plochý paprsek pro nasávání a nanášení čisticího prostředku. Připojení M 18 x 1,5.
Technické údaje
| Max. tlak | 300 bar |
| Velikost trysky | 40 |
| Teplota | Max. 80 °C |
| Hmotnost včetně obalu | 0.3 kg |
| Připojovací závit | M 18 |
Zatím žádné příspěvky














