Víceúčelový kartáč
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Víceúčelový kartáč PPN štětiny.
Technické specifikace
| Standardní jmenovitý průměr | 35 mm |
| Množství | 1 Kusy |
| Délka | 120 mm |
| Stupeň tvrdosti | tvrdý |
| Hmotnost | 0.133 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.133 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 47 x 75 x 232 mm |
Kompatibilní přístroje
Aktuální produkty
- NT 27/1
- NT 27/1 Adv
- NT 27/1 Me
- NT 27/1 Me Adv
- NT 30/1 Tact L
- NT 30/1 Tact Te Adv L
- NT 30/1 Tact Te L
- NT 30/1 Tact Te L Anniversary Edition
- NT 40/1 Tact Te L
- NT 50/1 Tact Te L
- Univerzální sada pro řemesla, DN 35
Produkty, které se již nevyrábí
- NT 27/1 Me Professional
- NT 27/1 Professional
Zatím žádné příspěvky














