Sekáč SDS-Max ''Sledge" na odstraňování obkladů 380x50 mm 4932478270
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
POPIS PRODUKTU
- Až dvakrát delší životnost ve srovnání se standardními sekáči.
- Samoostřící geometrie hrotu.
- Extra dlouhá pracovní délka pro zpracování většího množství materiálu.
- Přebrušovaná špička zůstane ostřejší po delší dobu a zabrání zasekávání v materiálu.
- Vyrobeno v Německu
PARAMETRY
| CELKOVÁ DÉLKA | 380 mm |
| DÉLKA | 380 mm |
| MNOŽSTVÍ V BALÍKU | 1 |
| POPIS PRODUKTU | SDS-Max SLEDGE™ samoostřící sekáče |
| ŠÍŘKA PLÁTKU | 50 mm |
Zatím žádné příspěvky














