Vrták do dlaždic CYL-9 Ceramic; 6 x 80
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Vrták na dlaždice CYL-9 Ceramic 6 x 80 mm
- Hodí se na všechny měkké až středně tvrdé dlaždice, porcelán, keramiku a netvrzené sklo
- Tvrdokov s dlouhou životností
- Zesílená hlava maximalizuje životnost vrtáku
- Středicí hrot pro přesný začátek vrtání bez sklouznutí
- Barva vrtáku: bílá
- Upozornění: Pracujte s nízkými otáčkami a bez příklepu. Není nutné chlazení.
Parametry
| Celková délka | 80 mm |
| Model | 2608587161 |
| Průměr vrtáku | 6,0 mm |
| Distribuce | CZ |
| Minimální odběr | 5 ks |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Specifikace | 6 x 80 mm |
| Výběr rozměru | 6 x 80 mm |
Zatím žádné příspěvky














