Podlahová hubice na tvrdé podlahy Kärcher
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | skladem >5 ks |
| Externí sklad | skladem |
Podlahová hubice k čističům koberců Kärcher Puzzi 100, 200, 8/1, 10/1
Oddělitelná, s plastovou rychlospojkou, podlahová hubice s hliníkovou trubkou pro snazší čištění kobercových podlah, volných koberců, atd.
Technické údaje
| Šířka | 230 mm |
| Standardní jmenovitý průměr | 32 mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 1,7 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 630 x 330 x 75 mm |
Zatím žádné příspěvky














