Sací trubka černá DN32
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Externí sklad | skladem |
Parametry a popis
Kovová sací trubka (DN 32, délka 0,5 m) s černým plastovým potahem je vhodná jako doplňkové prodloužení, například při vysávání stropů.
Technické údaje
| Standardní jmenovitý průměr | 32 |
| Množství | 1 ks |
| Délka | 500 mm |
| Hmotnost | 0.2 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.2 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 500 x 32 x 32 mm |
Zatím žádné příspěvky














