Vliesové filtrační sáčky, 5ks, NT 25, 35, 45, 361 ECO, Xpert NT 360
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technické specifikace
| Množství | 5 Kusy |
| Barva | bílý |
| Hmotnost | 0.618 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.65 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 415 x 290 x 60 mm |
Zatím žádné příspěvky














