Řezač spár NTC RZ 172
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Řezač spár NTC RZ 172
- Řezače spár řady RZ se používají pro řezání živičných nebo betonových povrchů – typickým příkladem je řezání povrchů před zahájením výkopových prací, oprav vozovek apod.
- Robustní konstrukce
- Přesné vedení kotouče
- Dobré vyvážení stroje
- Skrápění s nádrží vody nad motorem
- Přívod vody na obě strany kotouče
- Měření hloubky řezu
- Pojezdová kolečka uložená v utěsněných ložiscích
- Aretace spouštění do řezu
- Páčka plynu na rukojeti
- Tlačítko nouzového zastavení motoru ("CENTRÁL STOP")
Volitelné příslušenství:
- Diamantové kotouče všech průměrů na asfalt, beton nebo universální
- Počítadlo motohodin
| Technické specifikace | RZ 172 |
| Hloubka řezu | 170 mm |
| Max.průměr kotouče | 450 mm |
| Posuv do řezu | ruční |
| Nastavení hloubky řezu | mechanické,regulovatelné |
| Průměr upínacího otvoru | 25,4 mm |
| Max.otáčky nezatíženého pracovního vřetena | 2800 ( min -1) |
| Objem zás.na vodu | 33l |
| Hmotnost (bez vody) | 120kg |
| Provozní rozměry (d x š x v) | 1180 x 560 x 1050 |
| Motor | HONDA GX390 |
| Čistý výkon | 8,7 (kW) |
| Max.otáčky motoru | 3600 (min-1) |
| Palivo | benzín |
| Čidlo oleje | ANO |
| Spotřeba paliva | 2,2 (L/hod) |
Zatím žádné příspěvky














