Kotouč řezný na ocel 125x22,2x1,6 Dewalt DT42300
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Řezný kotouč do úhlové brusky na kov plochý 125x22,2x1,6mm Typ 1 DeWALT DT42300
- Brusná zrna lepena speciální pryskyřicí a vyztužena skelnými vlákny - bezpečnost
- Profesionální výběr vhodného brusiva – oxidu hlinitého zaručuje dlouhou životnost
- Konstantní řezný výkon po celou dobu životnosti kotouče
- Agresivní rychlost řezání
- Vysoký komfort řezání
Kotouče DEWALT® pro použití s úhlovými bruskami vydrží delší dobu a zaručují konstantní pracovní výkon po celou dobu životnosti kotouče. Umožňují tak rychlejší práci a šetří náklady. Brusné a řezné kotouče DEWALT® splňují mezinárodní normy a bezpečnostní požadavky, např. EN 12413, FEPA a oSa.
Díky delší životnosti kotouče o 10%, ušetříte nejen kotouč samotný, ale i čas nutný pro jeho výměnu v úhlové brusce.
| Šířka | 1,6 mm |
| Upínání | 22,2 mm |
| Distribuce | CZ |
| Typ | 1 |
| Model | DT42300 |
| Průměr | 125 mm |
Zatím žádné příspěvky














