Kotouč řezný ocel 125x1,6x22,23mm Makita
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | skladem >5 ks |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Parametry:
• Použití: ocel
• Průměr kotouče: 125 mm
• Tloušťka: 1,6 mm
• Průměr otvoru: 22,23 mm
• Maximální rychlost otáčení: 12.250 ot./min
Specifikace
| Průměr kotouče | 125 x 22,2 mm |
| Použití dle materiálu | Ocel |
| Diamantový | NE |
| Řezání | suché |
| X-LOCK | NE |
| Vnější průměr kotouče | 125 mm |
| Průměr otvoru | 22,2 mm |
| Šířka kotouče | 1,6 mm |
*Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Zatím žádné příspěvky














