MAKITA B-46953 řezný kotouč 125x0,8x22mm nerez
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Parametry:
• Použití: nerez
• Průměr kotouče: 125 mm
• Tloušťka: 0,8 mm
• Průměr otvoru: 22,23 mm
• Maximální rychlost otáčení: 12.250 ot./min
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
| Parametry | |
| Průměr kotouče | 125 x 22,2 mm |
| Použítí dle materiálu | nerez |
| Diamantový | NE |
| Řezání | suché |
| Vnější průměr kotouče | 125 mm |
| Průměr otvoru | 22,2 mm |
| Šířka kotouče | 0,8 mm |
Zatím žádné příspěvky














